Služby – Čištění vozidel a kanceláří

ČIŠTĚNÍ VOZIDEL

V dnešní uspěchané době trávíme podstatnou část svého času v soukromém nebo služebním vozidle.
V tomto uzavřeném prostoru, když je znečištěný, dýcháme veškeré prachové částice, pachy a plísně ze zbytků potravin, roztoče. Vše má vliv na náš zdravotní stav a kondici.
Čistý exteriér i interiér vozidla je Vaší vizitkou v očích Vašeho zákazníka, spolupracovníka nebo kamaráda.
Špinavý exteriér vozidla se dá ještě omluvit případným špatným počasím. U interiéru takové omluvy již moc neplatí. Špinavé, flekaté sedadla, zápach, všudypřítomný prach a odpadky dobrý dojem nezanechají.
Dalším velmi podstatným důvodem, proč mít čisté vozidlo je Vaše bezpečnost. Čistý interiér se rovná soustředěnější a méně unavený – podrážděný řidič. Čistá okna při slunečním svitu nebo večerním či ranním šeru doplněném deštivým počasím značně zvýší viditelnost z Vašeho vozidla. Čisté, nepoškozené a nezašlé světlomety také zvýší Váš komfort a bezpečí při řízení.
V neposlední řadě čistý exteriér vozidla pomůže snížit spotřebu paliva a tím Vaše náklady na nákup PHM.
Prodej udržovaného nebo vyčištěného vozidla, zvýší jeho prodejní cenu. Kupujícímu napoví, jaký byl předchozí majitel a jak se staral o vozidlo.

ČIŠTĚNÍ KANCELÁŘÍ

Přes pečlivé a časté vysávání zůstává v sedací soupravě a koberci mnoho nečistot.
Sedací souprava má matný, flekatý a mnohdy slepený povrch. V hloubce se nacházejí nečistoty, které běžné vysávání neodstraní.
Vlákna koberce jsou slepená, nejsou pružná a koberec je sešlapaný. V hloubce se nacházejí nečistoty, které běžné vysávání neodstraní.
Jednou z možností, jak odstranit všechny nečistoty ze sedací soupravy nebo koberce je hloubkové čištění. Hloubkové čištění vláknům vrátí pružnost po celé délce, vrátí lesk, dodá na objemu. Zbaví většiny alergenních látek a roztočů.

Ceny níže uvedené platí pro běžně znečištěnou kancelář (byt).

Veškeré uvedené ceny jsou konečné s čisticími prostředky bez DPH

Čištění interiéru vozidel

Čištění exteriéru vozidel

Čištění kanceláří

Ceník ke stažení ZDE